Slik spilles OBOS-ligaen 2020!
NFF har, sammen med Norsk Toppfotball, Fotball Media og Discovery fullført arbeidet med spilleplaner 2020.
KIL åpner sesongen borte mot HamKam fredag 3.juli kl. 20.30, og siste seriekamp spilles mandag 7.desember hjemme mot Ull/Kisa.
Alle kampene fra årets sesong av både Eliteserien og OBOS-ligaen kan sees på Dplay.
Runde 1 (3.juli) | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | Lillestrøm | Fredag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Jerv | Fredag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | Øygarden | Fredag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Ranheim | Fredag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Raufoss | Fredag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | Strømmen | Fredag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Sogndal | Fredag 1800 | Dplay |
HamKam | - | Kongsvinger | Fredag 2030 | ESN |
Runde 2 6-7 juli | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Jerv | - | Sandnes Ulf | Mandag 1800 | Dplay |
Kongsvinger | - | Tromsø | Mandag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Grorud | Mandag 1800 | Dplay |
Raufoss | - | Stjørdals-Blink | Mandag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | Ull/Kisa | Mandag 1800 | Dplay |
Strømmen | - | KFUM Oslo | Mandag 1800 | Dplay |
Øygarden | - | Åsane | Mandag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | HamKam | Tirsdag 1900 | ESN |
Runde 3 13-14 juli | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | Sogndal | Mandag 1800 | Dplay |
HamKam | - | Øygarden | Mandag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Raufoss | Mandag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Kongsvinger | Mandag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Strømmen | Mandag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | Jerv | Mandag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Ranheim | Mandag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | Lillestrøm | Tirsdag 1900 | ESN |
Runde 4 20-21 Juli | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Jerv | - | HamKam | Mandag 1800 | Dplay |
Kongsvinger | - | Grorud | Mandag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | Stjørdals-Blink | Mandag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | Sandnes Ulf | Mandag 1800 | Dplay |
Strømmen | - | Åsane | Mandag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | KFUM Oslo | Mandag 1800 | Dplay |
Øygarden | - | Raufoss | Mandag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Tromsø | Tirsdag 1900 | ESN |
Runde 5 27-28 Juli | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | Jerv | Mandag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Sogndal | Mandag 1800 | Dplay |
Raufoss | - | Kongsvinger | Mandag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | Ull/Kisa | Mandag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Strømmen | Mandag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Øygarden | Mandag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Lillestrøm | Mandag 1800 | Dplay |
HamKam | - | Ranheim | Tirsdag 1900 | ESN |
Runde 6 31 Juli | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
KFUM Oslo | - | Åsane | Fredag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Kongsvinger | Fredag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | Raufoss | Fredag 1800 | Dplay |
Strømmen | - | Sandnes Ulf | Fredag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Stjørdals-Blink | Fredag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | HamKam | Fredag 1800 | Dplay |
Øygarden | - | Grorud | Fredag 1800 | Dplay |
Jerv | - | Lillestrøm | Fredag 2030 | ESN |
Runde 7 3-4 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | Ull/Kisa | Mandag 1800 | Dplay |
HamKam | - | KFUM Oslo | Mandag 1800 | Dplay |
Kongsvinger | - | Øygarden | Mandag 1800 | Dplay |
Raufoss | - | Strømmen | Mandag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | Ranheim | Mandag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Jerv | Mandag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Tromsø | Mandag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | Sogndal | Tirsdag 1900 | ESN |
Runde 8 10-11 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Jerv | - | Kongsvinger | Mandag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Raufoss | Mandag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | HamKam | Mandag 1800 | Dplay |
Strømmen | - | Grorud | Mandag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Sandnes Ulf | Mandag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | Åsane | Mandag 1800 | Dplay |
Øygarden | - | Stjørdals-Blink | Mandag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Lillestrøm | Tirsdag 1900 | ESN |
Runde 9 14 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | Tromsø | Fredag 1800 | Dplay |
Kongsvinger | - | Strømmen | Fredag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Øygarden | Fredag 1800 | Dplay |
Raufoss | - | Jerv | Fredag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | KFUM Oslo | Fredag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Sogndal | Fredag 1800 | Dplay |
Åsane | - | HamKam | Fredag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | Ull/Kisa | Fredag 2030 | ESN |
Runde 10 17-18 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
HamKam | - | Grorud | Mandag 1800 | Dplay |
Jerv | - | Tromsø | Mandag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | Raufoss | Mandag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | Ranheim | Mandag 1800 | Dplay |
Strømmen | - | Øygarden | Mandag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | Stjørdals-Blink | Mandag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Sandnes Ulf | Mandag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Kongsvinger | Tirsdag 1900 | ESN |
Runde 11 24-25 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | KFUM Oslo | Mandag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Strømmen | Mandag 1800 | Dplay |
Raufoss | - | Ull/Kisa | Mandag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | HamKam | Mandag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Åsane | Mandag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Sogndal | Mandag 1800 | Dplay |
Øygarden | - | Jerv | Mandag 1800 | Dplay |
Kongsvinger | - | Lillestrøm | Tirsdag 1900 | ESN |
Runde 12 28 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Jerv | - | Ranheim | Fredag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Stjørdals-Blink | Fredag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | Strømmen | Fredag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | Raufoss | Fredag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | Øygarden | Fredag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | Kongsvinger | Fredag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Grorud | Fredag 1800 | Dplay |
HamKam | - | Tromsø | Fredag 2030 | ESN |
Runde 13 31 Aug-1 Sept | ||||
Grorud | - | Sandnes Ulf | ||
Kongsvinger | - | Sogndal | ||
Ranheim | - | KFUM Oslo | ||
Raufoss | - | Åsane | ||
Stjørdals-Blink | - | HamKam | ||
Strømmen | - | Jerv | ||
Tromsø | - | Ull/Kisa | ||
Øygarden | - | Lillestrøm | ||
Runde 14 8-9 sept | ||||
Grorud | - | Stjørdals-Blink | ||
HamKam | - | Raufoss | ||
KFUM Oslo | - | Tromsø | ||
Lillestrøm | - | Ranheim | ||
Sandnes Ulf | - | Kongsvinger | ||
Sogndal | - | Strømmen | ||
Ull/Kisa | - | Øygarden | ||
Åsane | - | Jerv | ||
Runde 15 14-15 Sept. | ||||
Jerv | - | Sogndal | ||
Kongsvinger | - | Åsane | ||
Ranheim | - | Ull/Kisa | ||
Raufoss | - | Grorud | ||
Stjørdals-Blink | - | Sandnes Ulf | ||
Strømmen | - | HamKam | ||
Tromsø | - | Lillestrøm | ||
Øygarden | - | KFUM Oslo | ||
Runde 16 21-22 Sept | ||||
Grorud | - | Ranheim | ||
HamKam | - | Jerv | ||
KFUM Oslo | - | Strømmen | ||
Lillestrøm | - | Kongsvinger | ||
Sandnes Ulf | - | Tromsø | ||
Sogndal | - | Stjørdals-Blink | ||
Ull/Kisa | - | Raufoss | ||
Åsane | - | Øygarden | ||
Runde 17 25 Sept | ||||
Jerv | - | Ull/Kisa | ||
Kongsvinger | - | HamKam | ||
Ranheim | - | Åsane | ||
Raufoss | - | Sandnes Ulf | ||
Stjørdals-Blink | - | KFUM Oslo | ||
Strømmen | - | Lillestrøm | ||
Tromsø | - | Grorud | ||
Øygarden | - | Sogndal | ||
Runde 18 28-29 Sept | ||||
Grorud | - | Øygarden | ||
HamKam | - | Stjørdals-Blink | ||
KFUM Oslo | - | Sandnes Ulf | ||
Lillestrøm | - | Jerv | ||
Sogndal | - | Kongsvinger | ||
Strømmen | - | Ranheim | ||
Ull/Kisa | - | Tromsø | ||
Åsane | - | Raufoss | ||
Runde 19 5-6 Okt. | ||||
Jerv | - | Strømmen | ||
Kongsvinger | - | KFUM Oslo | ||
Ranheim | - | Sogndal | ||
Raufoss | - | HamKam | ||
Sandnes Ulf | - | Grorud | ||
Stjørdals-Blink | - | Lillestrøm | ||
Tromsø | - | Åsane | ||
Øygarden | - | Ull/Kisa | ||
Runde 20 12-13 Okt. | ||||
HamKam | - | Sandnes Ulf | ||
Jerv | - | Raufoss | ||
KFUM Oslo | - | Grorud | ||
Lillestrøm | - | Øygarden | ||
Sogndal | - | Tromsø | ||
Strømmen | - | Kongsvinger | ||
Ull/Kisa | - | Ranheim | ||
Åsane | - | Stjørdals-Blink | ||
Runde 21 19-20 Okt | ||||
Grorud | - | HamKam | ||
Kongsvinger | - | Jerv | ||
Ranheim | - | Lillestrøm | ||
Raufoss | - | Sogndal | ||
Sandnes Ulf | - | Åsane | ||
Stjørdals-Blink | - | Ull/Kisa | ||
Tromsø | - | KFUM Oslo | ||
Øygarden | - | Strømmen | ||
Runde 22 26-27 Okt | ||||
HamKam | - | Sogndal | ||
Jerv | - | Øygarden | ||
Kongsvinger | - | Ranheim | ||
Lillestrøm | - | Sandnes Ulf | ||
Stjørdals-Blink | - | Tromsø | ||
Strømmen | - | Raufoss | ||
Ull/Kisa | - | Grorud | ||
Åsane | - | KFUM Oslo | ||
Runde 23 30 Okt. | ||||
Grorud | - | Åsane | ||
KFUM Oslo | - | Ull/Kisa | ||
Ranheim | - | Stjørdals-Blink | ||
Raufoss | - | Lillestrøm | ||
Sandnes Ulf | - | Strømmen | ||
Sogndal | - | Jerv | ||
Tromsø | - | HamKam | ||
Øygarden | - | Kongsvinger | ||
Runde 24 2-3 Nov | ||||
HamKam | - | Åsane | ||
Jerv | - | KFUM Oslo | ||
Kongsvinger | - | Raufoss | ||
Lillestrøm | - | Tromsø | ||
Stjørdals-Blink | - | Grorud | ||
Strømmen | - | Sogndal | ||
Ull/Kisa | - | Sandnes Ulf | ||
Øygarden | - | Ranheim | ||
Runde 25 6 Nov | ||||
Grorud | - | Strømmen | ||
KFUM Oslo | - | HamKam | ||
Ranheim | - | Jerv | ||
Raufoss | - | Øygarden | ||
Sandnes Ulf | - | Stjørdals-Blink | ||
Sogndal | - | Lillestrøm | ||
Tromsø | - | Kongsvinger | ||
Åsane | - | Ull/Kisa | ||
Runde 26 9-10 Nov | ||||
HamKam | - | Ull/Kisa | ||
Jerv | - | Grorud | ||
Kongsvinger | - | Sandnes Ulf | ||
Lillestrøm | - | Åsane | ||
Raufoss | - | Ranheim | ||
Sogndal | - | KFUM Oslo | ||
Strømmen | - | Stjørdals-Blink | ||
Øygarden | - | Tromsø | ||
Runde 27 16-17 Nov | ||||
Grorud | - | Raufoss | ||
HamKam | - | Strømmen | ||
KFUM Oslo | - | Ranheim | ||
Sandnes Ulf | - | Sogndal | ||
Stjørdals-Blink | - | Øygarden | ||
Tromsø | - | Jerv | ||
Ull/Kisa | - | Lillestrøm | ||
Åsane | - | Kongsvinger | ||
Runde 28 23. - 24. nov | ||||
Jerv | - | Åsane | ||
Kongsvinger | - | Stjørdals-Blink | ||
Lillestrøm | - | KFUM Oslo | ||
Ranheim | - | HamKam | ||
Raufoss | - | Tromsø | ||
Sogndal | - | Grorud | ||
Strømmen | - | Ull/Kisa | ||
Øygarden | - | Sandnes Ulf | ||
Runde 29 30. nov | ||||
Grorud | - | Kongsvinger | ||
HamKam | - | Lillestrøm | ||
KFUM Oslo | - | Øygarden | ||
Sandnes Ulf | - | Jerv | ||
Stjørdals-Blink | - | Raufoss | ||
Tromsø | - | Ranheim | ||
Ull/Kisa | - | Sogndal | ||
Åsane | - | Strømmen | ||
Runde 30 7. desember | ||||
Jerv | - | Stjørdals-Blink | ||
Kongsvinger | - | Ull/Kisa | ||
Lillestrøm | - | Grorud | ||
Ranheim | - | Sandnes Ulf | ||
Raufoss | - | KFUM Oslo | ||
Sogndal | - | Åsane | ||
Strømmen | - | Tromsø | ||
Øygarden | - | HamKam |