Organisasjon

Administrasjon

Daglig leder
Espen Nystuen, +47 986 18 210, espen@kil.no

Markedsansvarlig
Rune Lundgren, +47 406 01 767, rune@kil.no

Driftssjef
Sigmund Dalsberget, +47 911 99 179, sigmund@kil.no

Media og kommunikasjon
Erik Gusterud, +47 916 44 471, erik@kil.no

Sport a-lag

Sportsjef
Espen Nystuen, +47 986 18 210, espen@kil.no

Hovedtrener a-lag
Hans-Erik Eriksen, +47 901 98 111, hans-erik@kil.no

Assistenttrener a-lag
António Martins Silva, +47 403 81 505, antonio@kil.no

Fysisk trener
Lars Strømberg, +47 450 18 000, lars.stromberg@kil.no

Keepertrener
Svein Ystenes, +47 918 08 504, sveinystenes@gmail.com
Lars Erik Bjørnseth, +47 451 81 822, lars.erik@kil.no
Ivar Rønningen, +47 934 99 303, ivar@kil.no

Fysioterapeut
Ingar Sårheim, +47 476 33 784, ingar@kil.no

Materialforvalter
Sigmund Dalsberget, +47 911 99 179, sigmund@kil.no

Utviklingsavdelingen

Fagansvarlig
Trond Amundsen, +47 975 48 438, trond@kil.no

Sportslig administrativ leder
Erik Gusterud, +47 916 44 471, erik@kil.no

Utviklingstrener
Charles Berstad, +47 976 47 743, charles@kil.no

Utviklingstrener
António Martins Silva, +47 403 81 505, antonio@kil.no

Akademiansvarlig
Erik Gusterud, +47 916 44 471, erik@kil.no

Nasjonal G14
Erik Gusterud, +47 916 44 471, erik@kil.no

Arrangement

Arrangementssjef
Trond Larsen, +47 928 04 541, trond.larsen@kil.no

For å komme til oversikten over frivillige og arrangement, trykk her.   

Styret

Styreleder
Baard Nordvang

Nestleder
Leif Næss

Medlem
Eli Wathne

1. varamedlem
Rune Løvberg

Kontrollkomité

Leder
Viggo Nilsen

Medlem
Olav Nysæter

1. varamedlem
Jens Njøsen

2. varamedlem
Olav Berget

Valgkomité

Leder

Hans Kjensjord

Medlem
Monica Hagen

Medlem
Vidar Iversen

Varamedlem
Ronald Sveløkken

Annonse: