Early bird-tilbud: 120 kroner for billett
Søndag 30. november skal KIL ut i en viktig kvalikkamp på Gjemselund. Frem til onsdag 26. kl. 20:00 koster alle billetter 120 kroner.
Det er ennå ikke bestemt hvem vi skal møte, men KIL skal uansett spille hjemmekamp i kvalifiseringen til Eliteserien søndag 30. november kl. 14:00.
Motstander blir enten Aalesund eller Egersund.
Vi ønsker naturligvis at flest mulig tar turen til Gjemselund for å støtte laget i jakten på en plass i playoff-finalen mot laget fra Eliteserien.
Derfor velger vi å legge ut et spesialtilbud på billetter frem til det avgjøres hvem vi spilles mot. Kamp nummer to i kvaliken spilles onsdag kveld, og rabatten gjelder frem til den kampen er ferdigspilt.
Altså: Frem til onsdag 26. november koster alle billetter 120,- Alle barn under 18 år som alltid gratis inn på Gjemselund. Etter dette gjelder vanlige priser.
Billettsalget åpner fredag 21. november, klokken 12:00.
PS! Vi ønsker også å spandere kampbillett på alle som var i Bergen på kampen mot Åsane. Klikk her for mer info!
NB! Sesongkort gjelder ikke.
