Kampdag

Mellom 50 og 100 personer er i arbeid når KIL spiller hjemmekamper på Gjemselund. Vi trenger deg også!

Kongsvinger IL Toppfotball trenger mange frivillige til å bidra med arbeidskraft for å få hjula til å gå rundt. Dette gjelder spesielt hjemmekamper, men også andre arrangementer.

Ved hver hjemmekamp er det mellom 50 og 100 mennesker i aksjon; deriblant vakter, mediestab, billettselgere, VIP-verter, konferansier, dommervert, ballhentere, speaker, kamprapportansvarlig, fotografer og skribenter.

Arrangementssjef
Vegard Grønnerud
+47 920 64 061
vegard@kil.no

Sikkerhetssjef
Nawid Hewad
+47 450 57 721
nawid@kil.no

Vakgruppa består blant annet av: Knut Roger Waaler, Audun Wangen, Kjell Lillenes, Morten K. Imerslund, Jon E. Skjæran, Bjørn Johansen, Arne Svendsrud, Thomas Pedersen og Per K. Andreassen.

Mediesjef
Erik Gusterud
+47 916 44 471
erik@kil.no

Mediegruppa består blant annet av: Knut Olav Nordseth, Jo Raabe, Thomas Roverudseter, Marie Fjeld, Terje Bjørklund, Espen Furuseth, Vegard Herlyng, Jørn Karlsrud, Lars Løfsgaard, Stig Atle Bakke og Pål Sønsteli.

Ballhenteransvarlig
Bjørn Melvold
+47 941 97 224
bjmelvold@gmail.com

Dommerkoordinator
Kari Isnes
+47 971 83 571
kaisnes@online.no

Serveringskoordinator
Karianne Holgersmoen
+47 957 34 871
karianne.holgersmoen@sykehuset-innlandet.no

Serveringsgruppa beståt blant annet av: Reidun Slettum, Marthe Martinsen, Amalie H. Nylænder, Kjersti Lundgren, Anne Turid Lundgren, Mayli Dalsberget, Victoria Dalsberget, Trond Bjørneby, Johnny Tråstadkjølen og Thomas Ramstad.

Billettkoordinator
Anna Karin Lien
+47 932 05 329
anna@regnskapsforum.com

Salgsansvarlig
Aage Wangen
+47 932 06 945
aage@kil.no

Salgsgruppa består av blant annet: Ronald Sveløkken, Jan Johansen, Leif Erling Arnesen, Oddmund Broen, Roger Østlund og Svein Bjørklund.

Supporterkoordinator
Thomas Ramstad
+47 924 28 060
ramstad.thomas@gmail.com

Annonse fra Obos-ligaen: