Nyheter
mars 2018
-
27. mars 2018Norge G19 videre til EM
Kongsvinger IL Toppfotball ønsker å gratulere Norge G19 og KIL-gutt Martin Tangen Vinjor med avansement til EM-sluttspill i Finland i juli.
-
27. mars 2018Landslagskeeper klar for KIL
KIL har signert Simon Thomas på en ettårskontrakt.
-
26. mars 2018Gode svar
KIL spilte en god kamp, men tapte 1-3 borte mot Sarpsborg 08.
-
26. mars 2018Lysgård må operere
KIL-keeper Idar Lysgård må under kniven.
-
20. mars 2018Kamp avlyst
Kampen mot Degerfors IF avlyses.
-
16. mars 2018Pressemelding
Adrian Lillebekk Ovlien er død.
-
12. mars 2018Knusende seier Bildegalleri
KIL vant hele 6-1 mot kinesisk motstand i Marbella.
-
11. mars 2018Møter kinesisk motstand Video
KIL-gutta er klare for ny treningskamp i morgen klokka 16.00.
-
10. mars 2018Trautner klar
KIL er enige med den tyske keeperen Tobias Trautner om en kontrakt ut sesongen.
-
10. mars 2018Essaeh klar for KIL
Ridouan Essaeh er klar for KIL. - Nå er jeg her. Endelig, sier 20-åringen.